Футбол Киев

Динамо повернуло Бойко з Туреччини - ЗМІ

Український голкіпер Денис Бойко продовжить кар\'єру в київському Динамо.

Як повідомляє ресурс Динамоманія, 30-річний голкіпер підписав контракт з "біло-синіми" до кінця нинішнього сезону. Бойко завтра прибуде на тренувальний збір до Іспанії, де, можливо, зіграє у контрольному матчі з угорським Відеотоном.

Також український голкіпер... ( подробнее )

Роналду: "Реалу" потрібно перемагати ПСЖ в Парижі

Нападник мадридського Реала Кріштіану Роналду прокоментував підсумок першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з ПСЖ.

Нагадаємо, що, граючи на своєму полі, підопічні Зінедіна Зідана перемогли з рахунком 3:1, а сам португальський футболіст оформив дубль.

"Реал здобув важливу перемогу. Ми непогано почали матч, але пропустили гол.... ( подробнее )

Спартак Москва - Атлетик Більбао 1:3 відео голів та огляд матчу

Московський Спартак ще в першому таймі пропустив три голи і лише зусиллями Луїса Адріано на 60-й хвилині зумів забити супернику один гол.

Спартак - Атлетік 1:3

Голи: Луїс Адріано (60) - Адуріс (22), Адуріс (39), Мікель Ріко (45+1)

Спартак: Ребров - Кутєпов, Комбаров, Ташчи, Єщенко - Глушаков (Ханні, 75), Фернандо, Промес,... ( подробнее )

Динамо і ще 15 команд забезпечили собі участь в плей-офф Ліги Європи

За підсумками п\'ятого туру групового етапу Ліги Європи ще 11 команд забезпечили собі достроковий вихід в плей-офф турніру, приєднавшись до п\'яти командам, які зробили це туром раніше.

Приємно, що серед команд, що гарантували собі місце в 1/16 фіналу Ліги Європи київське Динамо, а ось ще один український клуб Зоря в останньому турі повинна... ( подробнее )

Моурінью: У деяких клубів і тренерів АПЛ є вірні друзі в кріслах

Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью в черговий раз натякнув на те, що деякі клуби англійської Прем\'єр-ліги за допомогою хороших зв\'язків могли отримати більш зручні календарі на кінець грудня та початок січня.

"Спілкувався я з ким-то з Футбольної асоціації Англії або керівництва АПЛ з приводу нашого календаря? Немає. Відповідь... ( подробнее )

Неймар образився на вболівальників ПСЖ, які його освистали, і може пропустити матч

Нападник ПСЖ Неймар може пропустити матч Кубка Франції проти Генгама, який відбудеться в середу, 24 січня. Передбачалося, що бразилець не буде брати участь у матчі через травму стегна.

Однак Le Parisien стверджує, що пошкодження не має серйозного характеру і Неймар відчуває лише легкий дискомфорт, який дозволяє йому грати.

Зірковий... ( подробнее )

Президент ПСЖ: Суддя допомагав Реалу, його помилки дорого нам обійшлися.

Після поразки від ПСЖ "Реала" (1:3) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів президент паризького клубу Нассер Аль-Хелаифи поділився своєю думкою щодо суддівства головного арбітра зустрічі Джанлуки Роккі.

“Результат зустрічі несправедливий. У другому таймі ми виглядали набагато краще, але допустили деякі помилки. А ще у Мбаппе був зафіксований... ( подробнее )

Воротар Уотфорда фантастично врятував ворота від гола

Матч 12-го туру АПЛ між командами Уотфорд і "Вест Хем", який відбувся 19 листопада, запам\'ятався не тільки голами Хьюза і Ричарлисона, але і неймовірним порятунком воріт воротарем Уотфорда Еуреліо Гомесом.

Бразильський голкіпер спав ворота, однак був і рикошет, але 36-річний футболіст не розгубився і впорався із ситуацією.

Подвійний... ( подробнее )

Суперники Барселони забили стільки ж автоголів, скільки разів Суарес відправляв м\'яч у сітку

У матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів Барселона всуху обіграла Спортинг і вийшла в плей-офф з першого місця в групі.

Другий гол Барселони записав на свій рахунок захисник "Спортінга", який раніше виступав за “синьо-гранатових“, Жеремі Матьє.

Таким чином, цей автогол став вже шостим, який суперники Барселони забили... ( подробнее )

АПОЕЛ - Реал 0:6 відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Мадридський Реал приймав кіпрський АПОЕЛ 21 листопада в матчі Ліги чемпіонів, забивши у ворота кіпріотів 6 м\'ячів.

До п\'яти голів в першому таймі мадридці додали ще один у другому. Засмутити Кіко Касилью кіпріотам так і не вдалося.